Referencie


Referencie od našich spokojných zákazníkov sú pre firmu MTGgroup veľmi dôležité.
Spätná väzba a spokojnosť s odvedenou prácou nás posúva vpred a dáva nám možnosť dalšieho rozvoja.

Martin Beňo

Spokojnosť na najvyššej úrovni. Od naplánovania výstavby  až po odovzdanie stavby sa na dome stále pracovalo. Poradenstvo bolo na profesionalnej úrovni a bola nám poskytnutá ešte pred výstavbou obhliadka  a aj dokončenej stavby prebehlo podla planu ..a to bola najväčšia reklama pána Olšavského. To všetko za rozumnú cenu. Vrelo odporúčam.

Ján Drab

Som rád, že mi staval dom práve on. Riešil veci za mňa. Vždy zdvíhal telefón. Keď sa sľúbil, prišiel. Ak sa niečo zmenilo, zavolal. Keby som to vedel na začiatku stavby, nič by som nerobil sám. Platba až po vykonaní práce pri plnej spokojnosti. Na výsledok sa dobre pozerá. Vždy som vedel, za čo platím. Staval by som s ním znovu.

Tomáš Bella

Chcem sa poďakovať Vasej firme za profesionálny prístup k stavbe môjho rodinného domu.Velmi dobre sa nám s vami spolupracovalo,viete poradiť v zložitých problémoch pri stavbe a zároveň ste nám stale dávali pocit, že sme si vybrali správnu firmu pre stavbu nášho domu.Vďaka Vám máme krásny domov bez akýchkoľvek komplikácií.Určité vas budeme odporúčať za Váš profesionálny prístup v každom smere.

Martin a Monika Dorkovci

Stavebnu firmu MTGgroup sme si vybrali na stavbu nasho rodinneho domu po odporucani.. Z nasej strany maximalna spokojnost . Bez problemov v dohodnutom termine a cene,,skvela praca. Prirodzena serioznost, s ktorou sa uz len tak bezne nestretavame a odborne odvedena praca.Dakujeme

Monika Maximová – Prešov Šalgovík

Vždy som snívala o vlastnom bývaní. No s myšlienkou postavenia vlastného rodinného domu – malý bungalov, som sa naozaj začala zaoberať približne pred 1 rokom. Nakoľko som sa rozhodla pre novostavbu, chcela som ju od úplného začiatku realizovať podľa vlastných predstáv – od výberu pozemku, architektonického riešenia až po samotnú realizáciu stavby. Začala som získavať informácie z internetu, od známych, ako aj od ľudí, ktorí už mali nejaké skúsenosti. Napokon som si dohodla stretnutie s pánom Martinom Olšavským. Vedela som, že stavia nízkoenergetické domy na kľúč. Po pár ukážkach jeho práce sme sa dohodli na výstavbe. Stavba začala začiatkom apríla a koncom júla som už bývala vo vlastnom dome. Pred aj počas celej realizácie, jednanie s firmou bolo úplne bezproblémové, či už emailom, telefonicky alebo osobne na stavbe. Ak mi niečo nebolo jasné, po konzultácii sa to stále vysvetlilo k mojej spokojnosti. Jednoducho povedané, som veľmi spokojná Každému, kto plánuje stavbu rodinného domčeka môžem túto firmu vrelo odporučiť.

Stano Š.

Velmi pekne dakujem firme MTGgroup za seriozny a profesionalny pristup pri stavbe našho domu. Pomohli nam vase skusenosti a rady. Vazime si aj ustretovosť a možnosti dohody, ako i flexibilitu pri zmenach a upravach počas stavby. Prajeme Vám do buducnosti vela uspechov a vela krasnych stavieb a samozrejme spokojnych zakaznikov, tak ako sme boli aj my.

ŠalgovíkSabinov